SamNaprawiam.com

W odpowiedzi na dynamicznie rozwijający się krajowy rynek motoryzacyjny, z którego wynika, iż co drugi Polak posiada własne auto oraz rosnące grono osób, decydujących się na dokonywanie napraw motoryzacyjnych we własnym zakresie, autorzy serwisu SamNaprawiam.com stworzyli portal dla zmotoryzowanych.

Idea jaka od początku przyświecała pomysłodawcom witryny to stworzenie miejsca, w którym każdy będzie miał do dyspozycji instrukcje napraw umożliwiające usunięcie usterki we własnym zakresie.

Autorami wszystkich opublikowanych na łamach serwisu instrukcji są osoby, które wcześniej zmierzyły się z danym problemem, tworząc przy tym dokładny opis naprawy wraz z jej dokumentacją fotograficzną, niewątpliwie bardzo pomocną podczas samodzielnych działań.

Prowadzisz małą firmę i chciałbyś zaprezentować ją użytkownikom MamBiznes.pl w zakładce „Start-up”? Napisz na adres kontakt@mambiznes.pl

Do dyspozycji Użytkowników serwisu jest także forum dyskusyjne, pozwalające na wymianę doświadczeń, poglądów na tematy motoryzacyjne i nie tylko. http://forum.samnaprawiam.com

W planach autorów poza instrukcjami napraw jest również stworzenie wirtualnej mapy, przedstawiającej miejsca wyposażone w odpowiednie zaplecze naprawcze typu: podnośniki, kanały bądź narzędzia, w których będzie możliwość przeprowadzenia samodzielnej naprawy pojazdu.

SamNaprawiam.com

Dodaj start-up


Komentarze

Dodaj komentarz

*
*