SklejBiznes.pl

Sklejbiznes.pl stawia sobie za zadanie „sklejanie biznesów”. Dzięki funkcjom zawartym w serwisie takim jak forum czy katalog ogłoszeń serwis umożliwia łączenie różnych firm i osób prywatnych w grupy, które w maksymalny sposób wykorzystają swój potencjał biznesowy.


Sklejbiznes.pl to strona, która powstała w wyniku rozmów właścicieli niewielkich firm. Okazało się, że wielu z nich ma problem ze znalezieniem kontrahentów do współpracy. Często poszukują na oślep osób lub firm, które byłyby chętne do podjęcia wspólnych działań, ale przez długi czas nie mogą nikogo takiego znaleźć. Sklejbiznes.pl z założenia ma być platformą umożliwiającą łączenie firm oraz osób prywatnych, które są gotowe do współdziałania. Można tam będzie znaleźć kontrahentów do współpracy, ale również poszukać informacji na tematy związane z nowościami z różnych branż.

Projekt skierowany jest do przedsiębiorców oraz osób prywatnych chcących podjąć współpracę.  Opiera się ona na różnych zasadach np. wymiany materiałów, handlu, finansowania lub pomysłu na działalność. Każdy kto ma pomysł lub środki z pewnością znajdzie tu partnera do współpracy. 

SklejBiznes.pl

Dodaj start-up


Komentarze

benedict16

30 kwietnia 2015 Odpowiedz

Skleić to autor pomysłu powinien sobie przede wszystkim mózg, bo średnio wierzę, żeby takie gówno powstało w sprawnym organie…Przede wszystkim jak ktoś zaczyna biznes to szuka przede wszystkim KLIENTÓW, a nie cebulaków gotowych wcisnąć mu trochę srajtaśmy do biuro- dostawcę takich majonezów znajdzie sobie z łatwoscią na skądinąd popularnym portalu google.com. Po drugie primo, matka autora pomysłu jest prykładem na to, że kobieta w ciąży nie powinna palić, bo szkodzi to rozwojowi umysłowemu dziecka- W JAKI SPOSÓB MOŻNA ZAKŁADAĆ ŻE POTENCJALNI KONKURENCI BĘDĄ ZE SOBĄ WSPÓŁPRACOWAĆ NA JAKIMŚ ZASRANYM PORTALU!!!! Jedyne portale jakie mają szanse to te, łączące dostawców z klientem, a nie dostawców dostawcami jak w tym ścierwie. Rowy kopać śmieciu, a nie się za biznesy brać!

Lulek

19 czerwca 2015 Odpowiedz

dlaczego mnie nawyzywałeś? 🙁

normalny

11 listopada 2015 Odpowiedz

Niezależnie czy pomysł jest mądry czy nie (zweryfikują to klienci) benedict16 powinien dostać dożywotniego bana za buractwo…

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*