Starforstar.com – wyszukiwarka celebrities

Starforstar.com to pomysł na elitarny serwis skupiający ograniczona ilość osób. Bardzo zależało nam na estetycznej stronie projektu, ale nie chcieliśmy tez robić „sztuki dla sztuki”. Właśnie dlatego wpadliśmy na pomysł stworzenia eleganckiej wyszukiwarki największych GWIAZD showbiznesu.

Star for Star to miejsce, w którym fani mogą znaleźć atrakcyjnie linki (gwiazdki) do oficjalnych stron swoich ulubionych celebrities. Wystarczy wejść na stronę, wpisać do wyszukiwarki imię i nazwisko lub pseudonim szukanej celebrities i jesli taka jest w naszej bazie, jej gwiazda zapali się na pomaranczowo.

Chcielibyśmy, aby nasz serwis stał się największa wyszukiwarką Gwiazd w Internecie. W tym momencie serwis ma dwa „oblicza” – światowy na domenie www.starforstar.com oraz polski odpowiednik na www.starforstar.pl. Nie chcemy łączyć gwiazd polskich i zagranicznych, ponieważ to sa dwa zupelnie inne showbiznesy. Obecnie zachęcamy do obejrzenia „zagranicznego” wydania na www.starforstar.com, na którym „świeca” już pierwsze gwiazdy.

Zaprezentuj swoją firmę na MamBiznes.pl! Napisz na adres kontakt@mambiznes.pl
 
Starforstar.com

Dodaj start-up


Komentarze

Avatar

Mussi

24 marca 2009 Odpowiedz

Ciekawy pomysł, zwlaszcza na tle wszystkich pieseczkow, koteczkow i innych serwisow poswieconych celebrities. Stronka fajnie wyglada. Przydałoby sie tylko więcej gwiazd. Ciekawe jaki z tego będzie biznes???

Avatar

Sceptyk

5 kwietnia 2009 Odpowiedz

Tak, tak… Szkoda tylko, że oprócz ładnego flasha nic w serwisie nie ma.

Czy to jest startup? Według mnie to jest czyjaś praca domowa z flash’a.

Avatar

dziubin

9 kwietnia 2009 Odpowiedz

Brakuje ewidentnie jednego elementu – informacji o każdej gwieździe 🙂 dlaczego linki odsyłają do ich stron?? Pomysł miły dla oka, ale jakby – brakuje treści (troszkę podzielam zdanie Sceptyka)

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*