Statkiem.pl

Statkiem.pl to serwis, dzięki któremu można niskim kosztem zrealizować transport morski. Witryna umożliwia wysyłkę zarówno 10 palet jak i tylko jednej paczki.

Witryna umożiwia zorganizowanie eksportu tzw. drobnicy morskiej. Pełen koszt użytkownik pozna już po kilku kliknięciach. Wystarczy na stronie głównej serwisu wskazać kraj i port dostawy, wybrać rodzaj opakowania zbiorczego dla towaru a także podać jego wagę i wymiary. Po naciśnięciu klawisza „enter” otrzymujemy koszt usługi podstawowej oraz możliwość wyboru opcji dodatkowych.

Chcesz bezpłatnie zaprezentować swój projekt użytkownikom MamBiznes.pl w zakładce „Start-up”? Wyslij opis na adres kontakt@mambiznes.pl

Do dyspozycji użytkownika pozostaje możliwość ubezpieczenia transportu za pośrednictwem HDI Gerling, zlecenie odprawy celnej a także transport towaru od nadawcy do jednego z trzech terminali krajowych statkiem.pl, z którego towar przewieziony zostanie już do portu morskiego. Wymagane jest podanie danych adresowych i określenie rodzaju oraz terminu dostępności przesyłanego towaru. 

>>> Zobacz inne startupy na MamBiznes.pl

Statkiem.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Dodaj komentarz

*
*