Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

TimeCamp

Opis projektu: TimeCamp jest narzędziem służącym monitorowaniu czasu pracy zarówno pracowników w firmach, jak i freelancerów. Obecnie aplikacja znajduje się w stabilnej fazie rozwoju, od kilku lat nasz produkt wykorzystywany jest przez wiele przedsiębiorstw z całego świata oraz osoby pracujące na własny rachunek. W fazie alfa jest też nowy projekt, TimeCamp 3.0, w pełni wyposażone narzędzie do zarządzania projektami, będące konkurentem Asany czy Trello.

Branża / kategoria: informatyka

Rok powstania: 2008

Skąd pomysł: Nasz CEO, Kamil Rudnicki, potrzebował aplikacji, dzięki której mógłby w pełni zarządzać własnymi zadaniami i czasem, który potrzebował do ich wykonania. Żadne z dostępnych ówcześnie na rynku narzędzi nie spełniało jednak jego wymogów, zdecydował zatem po stworzeniu własnego softu.

Dla kogo: Małe i średnie firmy oraz freelancerzy, którzy chcą właściwie zarządzać czasem swojej pracy.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: freemium

Pomysłodawcy projektu: Kamil Rudnicki – CEO, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego i Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu, web designer i programista
Tomasz Ciborski – CTO, absolwent University of Manchester, inżynier, programista
Paweł Kijko – CMO, absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, specjalista ds. SEO, digital marketing consultant,

Konkurencja: Toggl, Hubstaff, Harvest, TimeDoctor

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Rozwój TimeCamp 3.0 – narzędzia do zarządzania projektami i stabilne funkcjonowanie TimeCamp 2.0

Zespół: 20-50 pracowników

Lokalizacja: Wrocław (dolnośląskie)

TimeCamp

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.