TopSpozywcze.pl

Opis projektu: Serwis TopSpozywcze.pl powstał jako źródło informacji dla osób zainteresowanych zakupami spożywczymi przez internet. Serwis prezentuje rankingi, porównania i inne interesujące informacje dotyczące supermarketów internetowych, pozwalające naszym użytkownikom na bardziej świadome codzienne zakupy w internecie.

Branża / kategoria: commerce, marketing

Rok powstania: 2018

Skąd pomysł: Pomysł narodził się z obserwacji polskiego rynku e-commerce. Zauważyliśmy, że w zasadzie jedyną kategorią rynku, na której nie funkcjonuje porównywarka ofert jest właśnie kategoria produktów spożywczych. Postanowiliśmy to zmienić:)

Dla kogo: Nasz serwis kierujemy do bardzo szerokiego grona osób, które robią lub planują robienie zakupów spożywczych przez internet. Oferta sklepów skierowana do takich osób jest coraz szersza, naszym zadaniem jest zatem pomóc im w wyborze sklepu, który najlepiej zaspokoi ich potrzeby.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: reklama

Pomysłodawcy projektu: Nasz zespół to osoby z doświadczeniem w takich branżach jak e-commerce, marketing oraz IT.

Konkurencja: Startując z naszym projektem na początku 2018 r. byliśmy pierwszą taką porównywarką oferty internetowych supermarketów w Polsce. Po kilku miesiącach pojawił się jednak serwis, który wiernie skopiował nasz koncept. Na chwilę obecną posiadamy zatem jednego bezpośredniego konkurenta.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Nasz główny cel to konsekwentne zwiększanie ruchu w naszym serwisie i promowanie ideii robienia zakupów spożywczych przez internet. Mamy również przygotowanych kilka niespodzianek dla naszych użytkowników, których nie chcielibyśmy jeszcze zdradzać:)

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

TopSpozywcze.pl

Dodaj start-up