TravelFriends.pl – podróżuj z przyjaciółmi

Travelfriends.pl to serwis łączący funkcje podróżnicze, komunikacyjne, informacyjne i quasi-randkowe. Jest to  platforma komunikacyjna, dzięki której można znaleźć towarzysza podróży do ograniczenia kosztów wyjazdu w pojedynkę, poznać koleżankę, która pójdzie z singlem na wesele do znajomych, spotkać rodzinę, która chce jechać na wakacje w to samo miejsce, co my, słowem: znaleźć towarzystwo na spędzanie wolnego czasu.

Jeśli nie masz z kim umówić się na kawę i plotki, również warto zajrzeć na TravelFriends.pl, na pewno będą zainteresowani.Serwis ma łączyć ludzi niezależnie od wieku, miejsca, w którym żyją oraz bez względu na to, czy są singlami czy żyją w związku. To ważne, że TravelFriends.pl jest przeznaczone nie tylko dla podróżnika i turysty, ale też dla ludzi, którzy po prostu szukają innych osób do wspólnego spędzania wolego czasu. Randki? Czemu nie. Wyłącznie podróż i ograniczanie kosztów w towarzystwie tej samej płci? Proszę bardzo! – wszystko zależy od tego, co użytkownik zaznaczy w swoim profilu.

„Serwis wypełnia dotychczasową lukę na rynku. Brakowało w sieci miejsca, gdzie mogą spotkać się ludzie aktywni albo po prostu ci, którzy z różnych powodów szukają nowego towarzystwa – mówi Beata Sieradzka, pomysłodawczyni TravelFriends.pl – Nam nie chodzi o powielanie serwisów podróżniczych, w których pisze się długie reportaże i zaznacza miejsca na mapce. My chcemy dać możliwość odnalezienia się ludziom o wspólnych zainteresowaniach, pasjach, albo chociaż celu podróży czy miejscu zamieszkania.”

Na TravelFriends.pl można zamieszczać zdjęcia i anonse, samemu aktywnie poszukiwać i wybierać oraz umożliwić innym odnalezienie siebie. Portal jest polsko- i anglojęzyczny. Jest cały czas rozbudowywany o nowe funkcje, które mają maksymalnie ułatwić poznanie innych użytkowników oraz organizację wspólnego wolnego czasu.

Zaprezentuj swoją firmę na MamBiznes.pl! Napisz na adres kontakt@mambiznes.pl

TravelFriends.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Dodaj komentarz

*
*