Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

TrendPeaks.com

Opis projektu: TrendPeaks to aplikacja online do śledzenia trendów w prasie, mediach oraz na YouTube. Dostarczamy dane o czym się teraz mówi oraz o czym mówić za chwilę się będzie. Monitorujemy setki portali informacyjnych z Polski, USA oraz dużej ilości krajów Europy. Naszym kierunkiem jest monitorowanie portali informacyjnych z całego świata. Oprócz serwisów informacyjnych ostatnio zaczęliśmy również monitorować YouTube, aktualnie monitorujemy ponad 1000 najpopularniejszych polskich kanałów.

W chwili obecnej TrendPeaks jest dostępny do testów dla każdej zainteresowanej osoby. Wystarczy założyć konto dzięki, któremu można testować TrendPeaks za darmo oraz bez zobowiązań przez 14 dni. Dotąd udało nam się pozyskać prawie 1000 użytkowników, którzy wypróbowali nasz produkt. Naszym pomysłem zainteresowała się prasa, m.in. SpidersWeb, AntyWeb czy INNPoland.

Skąd pomysł: Google Trends było dla nas zbyt ubogie. 🙂

Dla kogo: Stworzyliśmy narzędzie dla osób prywatnych oraz firm, których działalność związania jest z mediami lub marketingiem. Prowadzisz agencję marketingową? Portal informacyjny? Jesteś influencerem? A może tworzysz produkty na podstawie aktualnych trendów? TrendPeaks jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Finansowanie: Środki własne.

Model biznesowy: Nasz model biznesowy to SaaS. Aby uzyskać dostęp do zbieranych przez nas danych należy wykupić miesięczny abonament. Oferujemy trzy rodzaje pakietów w zależności od tego jak bardzo wymagający jest klient. Najtańszy pakiet to miesięcznie koszt jednej dobrej kawy. 🙂

Pomysłodawcy projektu: Głównym twórcą TrendPeaks jest Bartłomiej Tadych, programista, który w branży IT jest już blisko 10 lat.

Konkurencja: Na rynku zagranicznym istnieją rozwiązania bliskie TrendPeaks. Jednak większość bardzo dobrze monitoruje zachodnie serwisy informacyjne, europejski gorzej. Widzimy w tym swoją szansę, dlatego skupiamy się aktualnie na Polsce i Europie.

Globalnie czy lokalnie: Aktualnie próbujemy zweryfikować pomysł na rynku polskim. Następny krok to Europa.

Najbliższe cele: Aktualnie bardzo intensywnie rozwijamy źródła danych na których bazuje TrendPeaks. Rozmawiamy z naszymi klientami, poznajemy ich potrzeby po czym wdrażamy zmiany w naszej aplikacji. Planujemy pojawić się w niedalekiej przyszłości na telefonach komórkowych.

TrendPeaks.com

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
iod 24 kwi 2019 (10:30)

Aktualnie serwis pokazuje kurwy ... widać że pomysłodawcy poszli w nisze