Trzyzero.pl

Trzyzero.pl to serwis, w którym każdy kibic może stworzyć swój własny profil fana piłki nożnej. Taki profil pozwala dzielić się z innymi kibicami zdjęciami, video lub piłkarskimi newsami z całego świata. Dzięki możliwości prowadzenia bloga, najbardziej oddani fani dzielą się swoją ekspercką wiedzą i informacjami jakie trudno znaleźć piłkarskiemu laikowi w popularnych serwisach informacyjnych.

Najważniejsze jest to, że możemy wybrać naszą ulubioną drużynę. To dzięki przyporządkowaniu kibiców do określonych klubów możemy poznawać innych kibiców naszego klubu, wymieniać się z nimi materiałami i komentarzami, a profil klubu staje się źródłem naprawdę ciekawych informacji i znajomości.

Kibicowanie jest najfajniejsze, kiedy robi się to razem z innymi. Dzięki możliwości zawierania znajomości z osobami, które pasjonują się tymi samymi drużynami lub piłkarzami, możemy stworzyć naprawdę solidną ekipę kibiców. Liczba kibiców poszczególnych klubów jest na bieżąco monitorowana w postaci rankingu „wirtualnego stadionu” na stronie głównej. W ten sposób możemy zobaczyć, które kluby mają największą grupę fanów.

Trzyzero.pl nie stanowi konkurencji dla licznych serwisów informacyjnych czy forów klubowych. Idea jest prosta. Trzyzero.pl jest unikalne, bo tworzą je sami kibice, a nie redaktorzy. Jest serwisem, który czyni kibicowanie w sieci czymś naprawdę emocjonującym!

Zaprezentuj swoją firmę na MamBiznes.pl! Napisz na adres kontakt@mambiznes.pl

Trzyzero.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Dodaj komentarz

*
*