UlotkaZdrowia.pl

Opis projektu: Rozwijamy projekt UlotkaZdrowia.pl jesteśmy na etapie tworzenia i wprowadzania treści. Tworzymy unikalne opisy produktów oraz poradniki o Twoim zdrowiu. Pozyskujemy nowych partnerów, producentów suplementów, odżywek, kosmetyków.

Skąd pomysł: Narodzeniem pomysłu były liczne reklamy w TV leków, suplementów, kosmetyków. Postanowiliśmy przygotować portal, który odpowie nam na pytania czy z danego suplementu, leku warto korzystać czy też jego działanie to zwykła fikcja.

Dla kogo: Docelowym klientem jest każdy „Kowalski” ponieważ dziś każdy szuka w internecie skutecznych suplementów, bezpiecznych leków, kosmetyków. UlotkaZdrowia.pl daje możliwość zostawienia wiarygodnej uczciwej opinii a następnie tanich i bezpiecznych zakupów.

Finansowanie: Obecnie są to środki wyłącznie własne.

Model biznesowy: Prowizje ze sprzedaży, artykuły sponsorowane.

Pomysłodawcy projektu: Zespół ludzi pracujący w Agencji SeoAffiliate.pl oraz specjaliści w branży medycznej. Cały zespół uzupełniają osoby tworzące treść specjalistyczną na stronę.

Konkurencja: Obecnie skupiamy się tylko na rynku Polskim. Są to głównie wszystkie portale o zdrowiu, poradniki medyczne.

Globalnie czy lokalnie: Przez pierwsze dwa lata planujemy rozwijać projekt wyłącznie na Polskim rynku. Następnie chcemy wejść na rynek włoski oraz niemiecki.

Najbliższe cele: Wprowadzenie jak największej liczby produktów aby każdego miesiąca nasz ruch stale się zwiększał

UlotkaZdrowia.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Dodaj komentarz

*
*