Urlopy.co

Opis projektu: Aplikacja Urlopy.co to narzędzie do prostego rozliczania urlopów w małych firmach. Pozwala na złożenie wniosku o urlop w ciągu kilku sekund. Urlopy w końcu będą pod kontrolą pracowników 🙂

Oferujemy aplikację webową oraz natywne aplikacje mobilne dla iOS i Android.

W małych firmach, gdzie brak drogich narzędzi (jak np. SAP) często pracownicy nie mają kontroli nad swoimi urlopami. Dzięki aplikacji Urlopy.co będą zawsze w stanie kontrolować swoje urlopy – np. sprawdzić pozostałą ilość dni urlopu wypoczynkowego.

Chcemy pozbyć się papierowych wniosków urlopowych.

Złożone przez aplikację wnioski urlopowe mogą być równie prosto akceptowane lub odrzucane przez przełożonych. Pracownicy i przełożeni nie marnują czasu – a ich czas to przecież pieniądze pracodawcy.

Skąd pomysł: Z doświadczenia wiemy, że pracując w małych firmach brakuje narzędzia przyspieszającego zarządzanie urlopami i nieobecnościami.
Nasze narzędzie ma oszczędzić czas pracowników poświęcony na planowanie urlopów. A czas pracowników to pieniądze pracodawców 🙂

Dla kogo: Wszystkie małe firmy i startupy, gdzie brakuje dedykowanej platformy do rozliczania urlopów. Pracodawcy, którzy chcą zyskać czas swoich pracowników oraz odciążyć działy księgowe i kadr – które nieraz zalewane są pytaniami od pracowników dotyczącymi ich urlopów.

Finansowanie: Środki własne

Model biznesowy: Aplikacja jest dostępna za darmo dla kilku użytkowników – w przypadku zespołów liczniejszych niż 5 członków oferujemy tani, kilkuzłotowy abonament za użytkownika mającego dostęp do aplikacji.

Pomysłodawcy projektu: Pomysłodawcą narzędzia jest Dariusz Stępniak, który zrealizował kilka projektów internetowych. Z zawodu web/mobile developer

Konkurencja: Głównym konkurentem aplikacji jest arkusz kalkulacyjny prowadzony przez pracowników – co jednak wciąż zajmuje im czas.

Globalnie czy lokalnie: Aktualnie priorytetem jest rozwój aplikacji na rynku polskim.

Najbliższe cele: Rozwój funkcjonalności aplikacji webowej oraz aplikacji mobilnych.

Urlopy.co

Dodaj start-up


Komentarze

Dodaj komentarz

*
*