Vipspot.pl – wirtualny album zdjęć

Vipspot.pl to wirtualny album zdjęć z najlepszych imprez w mieście. Pomysł na serwis zrodził się w głowie Mateusza Sikory – studenta prawa na paryskiej Sorbonie. Razem ze swoim przyjacielem z Uniwersytetu Warszawskiego postanowił, że wcieli go w życie. Do teamu niedługo dołączyli młodzi i zdolni informatycy z Catch IT Consulting, którzy zauważyli potencjał przedsięwzięcia. Teraz wszyscy razem działają na rzecz sukcesu vipspot.pl

Serwis umożliwia zaznaczenie na fotografii dowolnego obszaru, np. twarzy i opisanie go – tak aby użytkownicy przeglądając galerie wiedzieli, kto znajduje się na konkretnym zdjęciu. Można też za pomocą www.vipspot.pl zapisywać się na konkretne imprezy, szukać znajomych klubowiczów czy rozmawiać na żywo z innymi użytkownikami.

Vipspot.pl współpracuje z topowymi warszawskimi klubami. Każdy kto był obecny, na którejś z ich imprez, może znaleźć w naszym serwisie swoje zdjęcie. Nasi fotografowie posługują się w pełni profesjonalnym sprzęte a ich umiejętności są marką samą w sobie. Naszymi zdjęciami można się chwalić.

W planach na najbliższą przyszłość przewidujemy opcje, które będą stanowiły prawdziwe novum w przestrzeni internetowej. Jakie? Tego zdradzić nie możemy, ale gwarantujemy, że dzięki naszemu serwisowi każdy zarejestrowany klubowicz będzie miał wiele korzyści!

Vipspot.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Avatar

friend

12 grudnia 2008 Odpowiedz

brzmi słabo, ciekawe czy się przyjmie

Avatar

Pankracy

28 stycznia 2009 Odpowiedz

eg mnie jest super, czegos takiego brakuje!

Avatar

Dżołen

28 stycznia 2009 Odpowiedz

a przepraszam jaki jeszcze inny obszar np. można zaznaczyć?

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*