wFirma – mała księgowość w internecie

Stworzony przez zespół młodych programistów z Wrocławia serwis WFirma zapewnia przedsiębiorcom wygodną i atrakcyjną cenowo alternatywę dla kosztownego oprogramowania finansowo-księgowego. Pozostawia on użytkownikowi nowoczesne narzędzia, które ułatwiają prowadzenie własnej firmy.

Przyjazny interfejs i przejrzysta struktura sprawiają, że obsługa programu nie stanowi problemu nawet dla osób nie mających doświadczenia z podobnymi systemami. Dzięki współpracy twórców serwisu z ekspertami księgowymi korzystanie z niego nie wymaga znajomości zagadnień z zakresu księgowości i prawa podatkowego.

WFirma udostępnia szereg opcji, takich jak choćby wystawianie faktur. Użytkownik może je wygodnie i szybko przesłać kontrahentowi pocztą elektroniczną, a także umieścić na nich logo własnej firmy. Serwis zapewnia również możliwość tworzenia katalogu kontrahentów i systemu kontroli płatności. Historia transakcji zawartych z danym partnerem handlowym umożliwia szybką ocenę jego rzetelności.

Docelowo system ma stać się substytutem dla biura rachunkowego lub działu księgowości. Możliwe będzie prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, rejestrów VAT i kartotek środków trwałych wraz z możliwością wyboru formy ich amortyzacji. Tym samym zapewni użytkownikowi znaczne oszczędności nie tylko w oprogramowaniu, ale także w obsłudze księgowej i podatkowej.

wFirma.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Dodaj komentarz

*
*