Ranking kont firmowych

WjakiejSieci.pl

Kilka dni temu wystartował serwis wjakiejsieci.pl. Witryna ma za zadanie ułatwić życie użytkownikom telefonów komórkowych. Pod adresem www.wjakiejsieci.pl można szybko sprawdzić w jakiej sieci komórkowej znajduje się dany numer telefonu.

Jest to o tyle przydatne, że coraz więcej osób przenosi numery do innego operatora. Istnieje również możliwość pobrania na komputer mini aplikacji do tego samego celu – mówią twórcy serwisu. Sama strona internetowa oferuje także kilka dodatkowych informacji m.in. prefiksy GSM, numery kierunkowe do państw oraz miast w Polsce a także przewodnik „krok po kroku” podczas przenoszenia numeru z jednej sieci do innej.

Dziękujemy i zapraszamy do korzystania ze strony i aplikacji oraz prosimy o opinie dotyczące samego projektu.

WjakiejSieci.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
wjakiejsieci.pl - sprawdź w jaki 17 mar 2010 (15:01)

Dziękujemy http://www.wjakiejsieci.pl/pisali-o-nas i pozdrawiamy