Ranking kont firmowych

Zaplecze Graficzne

Opis projektu: Tworzenie Animacji
Projektowanie Grafiki
Wizualizacje 3D

Branża / kategoria: commerce, inne, marketing

Rok powstania: 2011

Skąd pomysł: Pasja

Dla kogo: Nasze usługi kierujemy do firm z każdej branży. Uczestnicy eventów, twórcy kampanii, firmy które chcą się rozwijać i promować na konferencjach, targach lub w inny sposób.
Dla nas nie mają znaczenia takie czynniki, jak wielkość firmy. Ważne jest projektowanie i tworzenie animacji, które będą efektowne i ułatwią reklamę.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Projektowaniem zajmujemy się nie od dziś, lubimy to co robimy, a robimy to z pasji i ciągle się doskonalimy.
Jesteśmy profesjonalistami, dla których najważniejsze jest nie tylko zadowolenie Klienta, lecz również reakcja odbiorcy.

Konkurencja:

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Projekty graficzne, tworzenie wizualizacji i animacji na szeroką skalę.

Zespół: 10-15 pracowników

Lokalizacja: Piaseczno (mazowieckie)

Zaplecze Graficzne

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.