Znajdzlunch.pl

Opis projektu: Znajdzlunch.pl jest to wyszukiwarka ofert lunchowych na terenie Poznania. Dzięki niej nie trzeba przeglądać stron dziesiątek restauracji, by dowiedzieć się co aktualnie podawane jest na lunch. Na stronie można wyszukiwać restauracje z lunchami po adresie, a także typie serwowanych posiłków (mięsne, rybne, wegetariańskie i wegańskie), oraz rodzaju kuchni (np. włoska, polska, pizza itp). Dodatkowo restauracje mogę dodawać serwowane w nich śniadania, a także oferty specjalne, promocje, happy hours.

Strona jest gotowa i w pełni funkcjonalna. Obecnie jesteśmy na etapie dodawania restauracji do bazy.

Skąd pomysł: Pomysł narodził się gdy wyszedłem na lunch, krążyłem po restauracjach godzinę nie mogąc znaleźć odpowiadającego mi lokalu. Wtedy do głowy przyszedł pomysł wyszukiwarki lunchy.

Dla kogo: Klientem docelowym jest każdy kto lubi jadać na mieście. Głównie są to biznesmeni jadający lunche w przerwach w pracy.

Finansowanie: Cała strona jest finansowana z środków własnych.

Model biznesowy: Strona znajdzlunch.pl zarabiać ma na opłacie abonamentowej pobieranej od restauracji w zamian za możliwość umieszczania przez nie ofert lunchowych.

Pomysłodawcy projektu: Twórcą projektu jest programista z wieloletnim doświadczeniem, oraz miłośnik jadania na mieście.

Konkurencja: Obecnie w Poznaniu nie ma żadnej konkurencji dla portalu.

Globalnie czy lokalnie: Strona nastawiona jest na rynek Polski. Póki, co oferty lunchowe wyszukiwane są jedynie w Poznaniu, ale w planach jest objęcie również innych miast Polski.

Najbliższe cele: Zbudowanie bazy restauracji, które będą dodawały codziennie oferowane posiłki.

znajdzlunch.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Dodaj komentarz

*
*