10 start-upów zaprezentuje się w Pałacu Prezydenckim

Już po raz trzeci start-upy spotkają się w Pałacu Prezydenckim, by zaprezentować swoje projekty przed doborowym gronem. Pomysłodawcy zainteresowani wzięciem udziału w inicjatywie mają czas do 31 lipca na zgłoszenia.

Tym razem spotkanie odbywać się będzie pod hasłem Startupy w Pałacu GLOBALNIE. Wspólna inicjatywa Fundacji Startup Poland oraz Kancelarii Prezydenta pozwala 10 polskim projektom zaprezentować się przed praktykami, ekspertami oraz przedstawicielami polskich i zagranicznych funduszy VC. Spotkanie w Pałacu ma być dla nich szansą nazwiązania kontaktów, zebrania opinii oraz pozyskania finansowania. W trzecim spotkaniu z cyklu szansę pokazania się światu mają start-upy, które swój produkt kierują na rynek globalny.

Jak wziąć udział?

Twórcy projektów z globalnymi ambicjami zainteresowani wzięciem udziału w inicjatywie muszą tradycyjnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. Oprócz tego wymagane jest dołączenie 1 minutowego filmiku, w którym pomysłodawca w języku angielskim opowie o swoim projekcie. Z grona nadesłanych przedstawiciele Kancelarii Prezydenta oraz Fundacji Startup Poland wybiorą 10 start-upów, które wezmą udział w spotkaniu. Tym razem oprócz prezentacji twórcy projektów muszą się liczyć także z pytaniami ze strony jury. Warto się do tego dobrze przygotować ponieważ przed pomysłodawcami zasiądą liczący się inwestorzy, którzy mogą realnie pomóc startupom spełnić marzenia o podbiciu zagranicznych rynków.

Spotkanie Startupy w Pałacu GLOBALNIE odbędzie się 4 października. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj. Lista 10 projektów zaproszonych do udziału zostanie ogłoszona 31 sierpnia na stronach Kancelarii Prezydenta oraz Fundacji Startup Poland.

Grzegorz Marynowicz
MamBiznes.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*