16-latka sprzedaje swoje produkty na cały świat. Stworzyła krem dla nastolatek

Australijka Isabella Dymalovski opracowała krem do pielęgnacji skóry „Luv Ur Skin” dedykowany dla nastolatek. W wieku zaledwie 16 lat prowadzi firmę, której produkty sprzedawane są na cały świat.

Fot. twitter.com/luv_urskin

Isabella Dymalovski pochodzi z Macedonii, jednak mając zaledwie kilka lat przeprowadziła się wraz z rodziną do Australii. Już od najmłodszych lat interesowała się kosmetykami. Gdy jej rówieśniczki zajęte były zabawą na podwórku Isabella Dymalovski stworzyła krem do pielęgnacji skóry ,, Luv Ur Skin”.

Jej przygoda  z biznesem zaczęła się od tego, że nie mogła znaleźć kremu do pielęgnacji skóry dedykowanego dla młodych dziewczyn. Dlatego postanowiła, że sama opracuje recepturę nowego kremu. Już od najmłodszych lat interesowała się kosmetykami i próbowała tworzyć własne mikstury. Szybko dopięła swego tworząc krem do pielęgnacji skóry o nazwie ,, Luv Ur Skin”, który odmienił życie jej i rodziny.

Swoją sprzedaż rozpoczęła od najbliższych koleżanek, które z kolei polecały krem innym osobom. Tak zaczęła się jej przygoda z własnym biznesem. W bardzo krótkim czasie okazało się, że domowa produkcja jest niewystarczająca. W wieku 13 lat pojawiła się w programie The Shark Tank (w Polsce bardziej znany pod nazwą „Dragons’ Den – jak zostać milionerem”). Oczekiwała od inwestorów wsparcia w wysokości 65 tys. AUD (ok. 180 tys. zł). Jeden z inwestorów zdecydował się pomóc nastolatce. Po emisji odcinka Isabella Dymalovski stała się bardzo popularna w Australii. Uzyskała także tytuł jednego z najmłodszych przedsiębiorców na tym kontynencie.

Po ogromnym sukcesie jej biznesu w kraju kangurów zdecydowała się na ekspansję zagraniczną. Na pierwszy cel postawiła sobie USA, a później kraje europejskie. W wieku 16 lat prowadzi własną firmę kosmetyczną, której kremy są dostępne w wielu krajach świata.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Bartłomiej Godzieszwski

Komentarze

ZUS

7 sierpnia 2018 Odpowiedz

Płaci ZUS? Nie? Zamknąć w pisowskim pierdlu!

halon

7 sierpnia 2018 Odpowiedz

idz stąd deb*lu

chemik

7 sierpnia 2018 Odpowiedz

taaa jasne..ma własne laboratorium, skończyła studia chemiczne, farmaceutyczne itd. nie wierze w bajeczki zwykły marketing żeby dzieciaki kupowały ich produkty

neutralny

7 sierpnia 2018 Odpowiedz

Zdecydowanie skóra szesnastolatek potrzebuje wsparcia chemicznego… to zrozumiałe :))))))

Gorący

7 sierpnia 2018 Odpowiedz

myślałem, że dziewidztwo sprzedała

Karkses

7 sierpnia 2018 Odpowiedz

Nie kumam przecież na rynku są setki kremów dla nastolatków no chyba że Australia jest zacofanym rynkiem i krajem trzeciego świata i tam faktycznie tych kremów nie ma. Zresztą żeby wypuścić produkt kosmetyczny to tego nie robi się w domu tylko trzeba mieć odpowiednie atesty ble ble ble już koncerny kosmetyczne się postarały żeby to nie było takie łatwe zrobić jakieś smarowidło i je sprzedawać chałupniczo. Zresztą co miała 13 lat i robiła receptury, naprawdę trzeba być naiwnym żeby w to wierzyć.

Jaja

7 sierpnia 2018 Odpowiedz

👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*