550 tys. zł do rozdania dla firm za najlepsze pomysły rozwoju pracowników

Realizujesz w firmie program rozwoju inicjatyw pracowniczych? A może posiadasz rozwiązanie ICT wspierające takie programy? Weź udział w konkursie! Do wygrania nagrody o łącznej wartości 550 tys. zł.

Fot. Shutterstock/ muchomoros

Organizatorzy inicjatywy zapraszają do udziału w webinarium dotyczącym nowego konkursu „Najlepsze programy rozwoju inicjatyw pracowniczych”, które odbędzie się 14 września o godzinie 10:00.

Do 21 września można zgłaszać projekty do konkursu „Najlepsze programy rozwoju inicjatyw pracowniczych”. Nowy konkurs kierowany jest do przedsiębiorstw, które realizują programy włączające pracowników w działania rozwojowe firmy, a także do podmiotów, które oferują narzędzia ICT wspierające tego typu inicjatywy. Najciekawsze z nich mogą liczyć na nagrody finansowe oraz promocję. 550 tys. zł. to łączna pula nagród jaka czeka na zwycięzców konkursu.

Więcej informacji o konkursie na stronie konkursu: Najlepsze programy rozwoju inicjatyw pracowniczych

Webinarium będzie moderowane przez dziennikarkę Justynę Dżbik – Kluge, a ekspertem będzie Izabela Banaś – zastępca dyrektora z Departamentu Analiz i Strategii PARP.

Link do wydarzenia https://www.parp.gov.pl/component/parpevents/?view=details&id=1821

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*