Jak aplikować do Platformy Startowej? Spotkanie online

O tym jak aplikować o wsparcie z platformy Start in Podkarpackie będzie można się dowiedzieć podczas spotkania online, które już 29 października organizuje Kielecki Park Technologiczny. O swoich doświadczeniach opowiedzą startupy, które z takiej pomocy już skorzystały.

Program „Platformy startowe” wystartował w marcu 2016 roku

Podczas spotkania Start In Podkarpackie Meetup Online przedstawione zostaną wszystkie szczegóły dotyczące aplikowania do projektu, a także startupy, które z sukcesem przeszły proces inkubacji i otrzymały blisko milionowe wsparcie z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Ponadto prowadzący odpowiedzą na wszystkie pytania, szczególnie w zakresie wypełniania wniosku do projektu Start In Podkarpackie.

Program spotkania:

09:30 – Łączenie uczestników

09:45 – Powitanie uczestników i przedstawienie gości

10:00 – Prezentacja projektu Platformy Startowe Start In Podkarpackie

10:15 – Prezentacja startup`ów

11:15 – Sesja pytań i odpowiedzi

12.00 – Zakończenie

WAŻNE INFORMACJE:

Obowiązuje rejestracja na spotkanie: https://app.evenea.pl/event/startinpodkarpackie-meet-up-online-kpt

Miejsce: Platforma meetingowa Zoom.us – link zostanie udostępniony przed spotkaniem

Liczba uczestników jest ograniczona.

Start In Podkarpackie to Platforma Startowa, w której można otrzymać pomoc w stworzeniu fundamentów biznesowych swojego pomysłu na innowacje produktowe czy usługi. Indywidualnie dopasowany program inkubacji oraz specjalistyczny pakiet usług pozwalają stworzyć rentowny model biznesowy, zamienić pomysł w działający prototyp oraz otrzymać możliwość dofinansowania do 1 mln złotych na rozwój swojego biznesu w ramach konkursu Rozwój start-upów w Polsce Wschodniej. Za realizację projektu w województwie świętokrzyskim odpowiada Kielecki Park Technologiczny.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*