Bank kusi firmy premią 1000 zł za skorzystanie z jego oferty

Bank Pekao startuje z kolejną edycją promocji, w której mikroprzedsiębiorcy za aktywne korzystanie z produktów banku mogą zdobyć nawet 1000 zł premii. Pekao w swojej ofercie proponuje również terminal płatniczy na preferencyjnych warunkach, dzięki czemu można z niego korzystać bez opłat przez 18 kolejnych miesięcy.

Shutterstock/ Maksym Kapliuk

Mikroprzedsiębiorcy, którzy założą zdalnie konto firmowe i będą aktywnie korzystać z produktów bankowych mogą otrzymać nawet 1000 zł zwrotu na konto. Do zdobycia tej kwoty wystarczy spełnić kilka prostych warunków. Pierwszym z nich jest założenie Konta Przekorzystnego Biznes, dzięki czemu klient może zyskać 200 zł. Następnie przy pomocy nowego rachunku należy w terminie do trzech pełnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta wykonać: trzy przelewy do ZUS na kwotę min. 100 zł miesięcznie, jeden przelew (inny niż do ZUS) przez aplikację mobilną PeoPay na kwotę min. 200 zł. oraz min. jedną transakcję bezgotówkową na kwotę min. 50 zł wydaną do rachunku kartą debetową Mastercard.

Spełnienie powyższych warunków oraz otwarcie rachunku poprzez stronę internetową lub aplikację PeoPay upoważnia klienta do odebrania dodatkowych 100 zł. Natomiast za zawarcie umowy z bankiem o terminal płatniczy i przyjęcie przez trzy kolejne miesiące od otwarcia rachunku płatności na min. 500 zł. gwarantuje klientowi kolejne 200 zł. Następne 300 zł zostanie dopisane do konta mikroprzedsiębiorcy za skorzystanie z kredytu, pożyczki lub karty kredytowej w terminie sześciu miesięcy od otwarcia Konta Przekorzystnego Biznes. Ostatnie 200 zł zostanie przyznane klientowi za aktywne korzystanie z opcji wymiany walut – wystarczy w ciągu trzech miesięcy od założenia rachunku wykonać transakcje na równowartość min. 20 000 zł.

To już trzecia edycja promocji dla nowych klientów, z której skorzystać mogą osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które nie posiadają w Banku Pekao konta firmowego. Oferta promocyjna potrwa do końca grudnia.

Źródło: informacja prasowa

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*