Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Bartłomiej Misiewicz zdradził, jak się kręci alkoholowy biznes. Kilka tysięcy sprzedanych butelek

W nieco ponad miesiąc Bartłomiej Misiewicz sprzedał kilka tysięcy wódki sygnowanej nazwą Misiewiczówka. Tak przynajmniej wynika z wpisu na Facebooku, w którym podsumował efekty swojej dotychczasowej działalności.

Były współpracownik Antoniego Macierewicza w czerwcu zapowiedział, że rozpoczyna przygodę z biznesem. Rynkowy debiut wódki o nazwie Misiewiczówka spotkał się z rozbieżnymi ocenami, ale pomysłodawca nie zamierza się poddawać. Wręcz przeciwnie – kreśli plany rozwoju swojego produktu na polskim rynku i ujawnia, jak rozwija się jego działalność.

„Kilka tysięcy sprzedanych butelek”

W mediach społecznościowych Bartłomiej Misiewicz poinformował, że w ciągu 42 dni od startu udało mu się sprzedać kilka tysięcy butelek wódki w litrażu 100 ml, 200 ml, 500 ml, 700 ml i 1000 ml. – Aktualnie prowadzimy bardzo poważne rozmowy z odbiorcami hurtowymi, dystrybutorami, sieciami sklepów, stacjami benzynowymi itd. Nie zapominamy o rozwoju i upowszechnianiu naszej sprzedaży internetowej dostępnej poprzez www.sklep.misiewiczowka.pl Staramy się docierać do kolejnych punktów gastronomicznych i hotelarskich – czytamy we wpisie na Facebooku.

Pomysłodawca ujawnił, że w tej chwili pracuje nad budową bazy klientów, a produkt sprzedawany jest już w restauracjach, barach, hotelach, małych, rodzinnych sklepach monopolowych, lokalnych stacjach benzynowych. – Chcę też obiecać, że jakość Misiewiczówki nie ulegnie zmianie. Od początku była ona wyznacznikiem tego projektu. Misiewiczówka ma być wódką 100% pszeniczną, o najdelikatniejszym smaku, która „smakuje nawet wtedy, gdy nie jest schłodzona”. Jestem pewien, że niedługo będzie powszechnie dostępna i na dobre zagości na polskich stołach – podsumował Misiewicz.

Pszeniczna biała wódka o nazwie Misiewiczówka to pomysł Bartłomieja Miseiwicza. Produkt sprzedawany jest m.in. za pośrednictwem strony misiewiczowka.pl. Przykładowe ceny alkoholu to 8.9 zł za 100 ml 30,90 zł za 500 ml. Wódka produkowana jest dla spółki Alleati Holding Sp. z o.o.

Bartłomiej Misiewicz po perturbacjach związanych z działalnością polityczną w maju 2017 założył firmę, która miała świadczyć usługi doradcze, marketingowe oraz tworzyć kampanie reklamowe. Był również doradcą zarządu prawicowej Telewizji Republika. Na początku roku 2019 został zatrzymany przez CBA i postawiono mu zarzuty m.ni. powoływania się na wpływy i czerpania z tego korzyści. Po opuszczeniu aresztu zaczął prace nad swoim projektem biznesowym. W marcu 2020 założył spółkę Alleati Holding, która zajmuje się sprzedażą nowej marki wódki.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Monia 25 lip 2020 (14:30)

I tak dalej wspieramy misiewiczów :)