Dodatkowy nabór w projekcie na innowacyjny pomysł na biznes

Kielecki Park Technologiczny informuje, że uruchomiono nabór do VI rundy inkubacji w projekcie Platformy Startowe Start In Podkarpackie. Wnioski można składać do 31 października 2021 r.

Fot. Shutterstock/ 13_Phunkod

Projekt Platforma Startowa Start In Podkarpackie jest kierowany do startupów, które posiadają innowacyjny pomysł na biznes szczególnie w branżach: lotnictwo, motoryzacja, budownictwo, IT/ICT. Liderem projektu jest Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., a partnerami operacyjnymi – ARR „MARR” S.A. z Mielca, HugeTECH Sp. z o.o. z Rzeszowa oraz Kielecki Park Technologiczny, który koordynuje przedsięwzięcie w województwie świętokrzyskim.

Ekosystem startupowy Platformy dopełniają duże firmy branżowe, uczelnie wyższe oraz Venture Capital. – Projekt cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Łącznie w ciągu 5 rund aplikacyjnych do Platformy Startowej Start In Podkarpackie złożonych zostało ponad 1500 aplikacji. Ponieważ pytania o możliwość dalszego zgłaszania pomysłów pojawiały się jeszcze przez kilka tygodni po zamknięciu naborów we wszystkich platformach, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości podjęła decyzję o uruchomieniu dodatkowej rundy w naszej platformie – mówi Dominik Kraska, Zastępca Dyrektora Kieleckiego Parku Technologicznego.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*