Dzięki temu start-upowi można zostać mistrzem surfingu

Dzięki tej desce surfingowej, każdy będzie mógł zostać profesjonalistą. Bez konieczności wykonywania ciężkich i długich treningów.

Foto: jetfoiler.com

Jetfoiler to elektryczna deska surfingowa, która może osiągnąć prędkość nawet do 43 km/h. Jest to możliwe dzięki zainstalowaniu małego silniczka w dolnej części deski, który stanowi jeden z trzech elementów, znajdujących się pod wodą. Jeszcze są podwójne hydropłaty. To właśnie dzięki nim deska utrzymuje stabilność, ale także daje wrażenie jakby osoba na niej płynąca, unosiła się nad falami. Całość została zbudowana z materiałów stosowanych w łodziach najwyższej klasy.

Sterowanie tego urządzenia odbywa się za pomocą specjalnego pilota. Dzięki czemu nie wymaga żadnego doświadczenia. Jednak można również sterować w sposób tradycyjny, poprzez odpowiednie przenoszenie ciężaru własnego ciała. Według producenta, Jetfoiler ma służyć do ćwiczeń m.in. dla przyszłych użytkowników desek surfingowych.

Obecnie produkt jest wciąż w fazie rozwoju. Póki co nie jest znana cena, ani data kiedy produkt będzie dostępny w sprzedaży.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Bartłomiej Godziszewski
MamBiznes.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*