Ekipa Friza ma nowy pomysł na biznes. W sklepach pojawią się produkty zaprojektowane przez youtuberów

Po sukcesie lodów Ekipy popularna Ekipa Friza idzie za biznesowym ciosem. Nowym pomysłem na biznes grupy jest współpraca z producentem artykułów szkolnych. Dzięki tej współpracy na sklepowe półki ma trafić nawet 7 mln zeszytów i innych produktów.

Jak donosi portal WirtualneMedia.pl współpracę z Ekipą ogłosiła firma Herlitz. To znana marka na rynku producentów wyrobów papierniczych. W jej ofercie znajdą się produkty zaprojektowane przez członków Ekipy.

Artykuły szkolne pomysłem na biznes

Według informacji portalu owocem współpracy firmy Herlitz z Ekipą jest seria zeszytów i teczek w 12 różnych wersjach graficznych. Na ofertę dla fanów popularnego kanału na Youtube składają się zeszyty zeszyty A5 i A4 oraz teczki rysunkowe A4. Produkty mają być alternatywą dla produktów obecnie dostępnych na rynku. – Produkty przygotowane w ramach wspólnej kolekcji Herlitz/ Ekipa doskonale uzupełniają nasze portfolio. Jesteśmy przekonani, że przygotowane propozycje spodobają się naszym klientom i będą doskonałym wyborem na sezon Back to School 2021 i kolejne miesiące – mówi portalowi WirtualneMedia.pl przedstawiciel firmy Herlitz.

Współpraca jest zaplanowana tak, aby wstrzelić się możliwie najlepiej w okres powrotu uczniów do szkół. To pod koniec sierpnia i na początku września firma Herlitz zamierza dostarczyć do polskich sklepów 6-7 mln sztuk artykułów szkolnych zaprojektowanych przez członków Ekipy.

Początki biznesu i wejście na giełdę

Ekipa nazywana również Ekipą Friza kład i zespół polskich youtuberów i influencerów. Na giełdzie funkcjonuje jako spółka akcyjna Ekipa Holding. Pierwsze wideo na kanale „EKIPA” na YouTube pojawiło się 31 sierpnia 2018, zapowiadało ono nowy projekt tworzony przez Karola Wiśniewskiego. Do 1 lipca 2021 kanał zdobył 1,77 mln subskrybentów oraz ponad 221 mln wyświetleń wszystkich filmów. Niedawno spółka EKIPA HOLDING SA zakończyła emisję akcji serii D w ofercie prywatnej skierowanej do 45 osób fizycznych bądź podmiotów, pozyskując tym samym kapitał w wysokości 10 382 395,80zł. Finansowanie zostanie przeznaczone w całości na rozwój biznesu Ekipy.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*