Firma Ewy Chodakowskiej odnotowała 35 proc. spadek przychodów

Rok 2018 z pewnością nie był udany dla firmy znanej trenerki Ewy Chodakowskiej. Odnotowała 35 proc. spadek przychodów sprzedażowych o 34,7 proc. do 13,3 mln zł – poinformował portal Wirtualne Media. Natomiast zysk netto zmalał aż o 51,44 proc.

Na zdjęciach Ewa Chodakowska, Fot. FORUM

Jak już pisaliśmy na portalu MamBiznes.pl, Ewa Chodakowska wraz z mężem Eleftheriosem Kavoukisem prowadzi m.in. firmę Bebio. Zajmuje się ona, jak można przeczytać w sprawozdaniu, organizacją eventów na terenie całego kraju oraz za granicą, przede wszystkim promując zdrowy tryb życia, ćwiczenia fitness połączone z nauką zdrowego żywienia.

Jednak wydarzenia prowadzone przez trenerkę nie jest jedynym źródłem przychodu w firmie. Na serwisie Bebio.pl można znaleźć m.in. książki i płyty DVD z Ewą Chodakowską, bilety na warsztaty fitness, sprzęt i ubrania sportowe, dostęp do treści z modelu VoD, a także przekąski i suplementy diety.

Straty w firmie Chodakowskiej

Przychody dość mocno stopniały w spółce, aż o 35 mln zł. Tym samym wpływy za rok 2018 wyniosły już tylko 13,3 mln zł. Jednak to nie koniec złych informacji, bowiem koszty znacząco wzrosły. Inflacja dopadła również firmę Ewy Chodakowskiej. Ponad połowę wydatków stanowią koszty usług obcych, które poszły w górę z 2,74 do 3,44 mln zł. Nakłady na wynagrodzenia wzrosły natomiast z 952,1 tys. zł do 1,04 mln zł. Zatrudnienie w spółce zwiększyło się o jeden etat – z ośmiu do dziewięciu – podaje serwis Wirtualne Media.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Komentarze

Avatar

hullrobert

23 lipca 2019 Odpowiedz

Uzyskaj pilną pożyczkę, aby rozwiązać swoje potrzeby finansowe?
Pożyczka biznesowa-
Kredyt hipoteczny-
Kredyt studencki-
Pożyczka osobista-
Konsolidacja zadłużenia
Pożyczka ślubna-
Bad Credit Loan-

Sprawdź naszą oficjalną stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji
Web: http://us-nethullrobertloans.webs.com
………………………………………….. ………..
Tekst: +1 (812) 221-3888
WhatsApp: +1 (812) 221-3888
E-mail: hullrobertloanagency@gmail.com lub hullrobert.loanagency@outlook.com

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*