Gazowana kawa pomysłem na biznes

Gazowana kawa to połączenie bąbelków oraz kawy parzonej na zimno. Twórcy nowej receptury w kilka dni osiągnęli swój cel na Kickstarterze, a kampania ciągle trwa. Czy gazowana kawa podbije serce i podniebienia internautów?

Dwójka nowojorczyków Brent & Thi ze start-upu Keepers, stworzyli nowy napój na upalne dni – gazowaną kawę. Pobudza, ale też orzeźwia. Dodatkowo każdy z napojów może być  podany z sokiem z cytrusów. Jest to odpowiedź dla osób, które nie przepadają za smakiem kawy. Ponadto jest to zdrowsza alternatywna dla napojów energetycznych.

Dotychczas napój był dostępny tylko w restauracji, jednak teraz zamierzają wyjść na znacznie większą skalę. Dlatego zdecydowali się rozpocząć zbiórkę na Kickstarterze  i okazało się to strzałem w dziesiątkę. W kilka dni osiągnęli swój cel zbiórki. Pomysł dwójki nowojorczyków obiegł cały świat, a do końca kampanii zostało kilkanaście dni.

Gazowana kawa jest dostępna obecnie w cenie 5 USD. Jednak póki co nie można jej zakupić w Polsce, ani też w innym kraju poza USA.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Bartłomiej Godziszewski
MamBiznes.pl

Komentarze

Avatar

jacenty

18 czerwca 2018 Odpowiedz

Wszedłem tylko, żeby skomentować a na artykuł nawet nie spojrzałem.
Kompletna bzdura i trucizna.A taki tytuł to dobry dla bolszewików.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*