Gwiazda Instagrama sprzedaje wodę po swojej kąpieli. Zarobiła już 15 tys. dolarów

Brytyjska gwiazda mediów społecznościowych zaczęła sprzedawać wodę pochodzącą z jej kąpieli. Każda butelka kosztuje 30 dolarów a na liczbę klientów nie narzeka – poinformował The Guardian.

Fot. Instagram.com/belle.delphine

Zgodnie z prostą zasadą ekonomii, jeśli jest popyt to powinna pojawić się podaż. W ubiegłym roku Kanadyjczyk sprzedawał wodę po parówkach. Tym razem brytyjska gwiazda Instagrama 19-letnia Belle Delphine na prośbę swoich fanów zaczęła sprzedawać wodę z wanny, w której się kąpała. Za flakonik internauci muszą zapłacić 30 dolarów. Jak poinformowała nastolatka na swoim Instagramie, w ciągu zaledwie trzech dni sprzedała 500 sztuk.

Przeczytaj! Polacy stworzyli aplikację, która pomaga znaleźć partnera do wypicia kielicha

– Wiele osób komentując moje zdjęcie pisało, że chciałoby napić się mojej wody po kąpieli. Zaczęłam na tym rozmyślać i przyszła mi pewna myśl do głowy. Co, jeśli będę butelkować i sprzedawać moją wodę po kąpieli? – powiedziała Delphine w wywiadzie dla The Guardian.

Liczba chętnych na jej wodę po kąpieli przerosło oczekiwania samą Intagramerkę. Na swoim pomyśle zarobiła w ciągu trzech dni zarobiła blisko 15 000 dolarów. Gwiazda zdecydowała się jednak przerwać sprzedaż, bowiem nie nadążała z produkcją. Belle Delphine napisała na Instagramie, że do zapełnienia wszystkich potrzebnych buteleczek zażyła już ponad stu kąpieli (w ciągu kilku dni), jednak jak zaznacza „nie mogę już wziąć więcej kąpieli w tak krótkim czasie”. Co więcej, choć na butelce widniał napis o zakazie spożywania tej wody, wielu jej klientów złamało tę zasadę.

Belle Delphine aktywnie działa w mediach społecznościowych od 2015 roku. Stała się sławna, dzięki m.in. upodobnieniu się do postaci z japońskiej mangi. Obecnie na Instagramie obserwuje ją 4 mln osób. Co więcej, ma zamknięte konto na Snapchacie, do którego dostęp można otrzymać po wpłacie 2,5 tys. dolarów miesięcznie. Dodatkowo w serwisie Patreon ma 4 tys. subskrybentów.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Komentarze

Avatar

strucel

15 lipca 2019 Odpowiedz

Pytanie czy jest gazowana? Bo ja lubie gazowana…

Avatar

Zenon

15 lipca 2019 Odpowiedz

Czy dobrze liczę, że ona zarabia miesięcznie 38 milionów złotych na samym prywatnym koncie na Instagramie? 2500$ miesięcznie od osoby?

Avatar

body

15 lipca 2019 Odpowiedz

Obecnie na Instagramie obserwuje ją 4 mln osób. Co więcej, ma zamknięte konto na Snapchacie, do którego dostęp można otrzymać po wpłacie 2,5 tys. dolarów miesięcznie.

Avatar

ramzes

15 lipca 2019 Odpowiedz

ten świat jest chory

Avatar

xar55

15 lipca 2019 Odpowiedz

ale wiesz że to jest dla beki?

Avatar

Szy on

26 lipca 2019 Odpowiedz

Nie, to nie jest dla beki

Avatar

Erte73

18 grudnia 2019 Odpowiedz

Gdyby głupota miała skrzydła to jej nabywcy byliby jastrzębiami… (parafrazując pewne słowa)

Avatar

Rimini

15 lipca 2019 Odpowiedz

Dewiacje powinno się leczyć a nie rozsławiać!

Avatar

john sanok

15 lipca 2019 Odpowiedz

może jeszcze nasrać i się odlać i sprzedawać jako bulion do zupek,bez mózgów coraz więcej na tym świecie co wszystko kupią.

Avatar

karbinadel

15 lipca 2019 Odpowiedz

Kolejny dowód na to, że z nadmiernego dobrobytu palma ludziom odbija

Avatar

ddt

15 lipca 2019 Odpowiedz

a wymaz z pochwy po ile?

Avatar

aw

29 marca 2020 Odpowiedz

Na pewno znajdzie klientów wśród zboczeńców i ludzi którzy mają coś nie tak ze sobą w kwestiach seksualności. Pytanie czy takiej klienteli naprawdę potrzebuje ?

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*