Jeszcze w grudniu poznamy najlepsze start-upy Mazowsza

Województwo Mazowieckie we współpracy z Youth Business Poland zapraszają na relację online FINAŁU programu Mazovian Startup.

Fot. YAY Foto/ unikpix

Spośród ponad 135 aplikacji wybrano 30 innowacyjnych i zaangażowanych społecznie startupów, które wzięły udział w 3-miesięcznym, intensywnym programie akceleracyjnym i otrzymały wsparcie mentoringowe, szkoleniowe oraz doradcze ze strony doświadczonych ekspertów.

Do finału zakwalifikowało się 12 zespołów, które przedstawią swoje rozwiązania podczas DEMO DAY programu akceleracyjnego MAZOVIAN STARTUP już 14 grudnia o godz. 10:00. Przestrzeń Centrum Kreatywności Targowa stanie się miejscem wymiany myśli i prezentacji innowacyjnych rozwiązań branżowych!

Z racji na sytuację epidemiologiczną, publiczność serdecznie zapraszamy do obejrzenia transmisji na żywo. Link zostanie przekazany po rejestracji na wydarzenie.

12 startupów, których działalność wpisuje się w jeden z czterech obszarów Inteligentnej Specjalizacji Mazowsza: bezpieczna żywność, inteligentne systemy w przemyśle i infrastrukturze, nowoczesny ekosystem biznesowy i wysoka jakość życia, zaprezentuje swoje rozwiązania biznesowe w formie prezentacji pitch, a Jury wybierze spośród nich 3 najlepsze zespoły.

Do zdobycia są nagrody główne o łącznej wartości 75 000 zł! oraz nagrody dodatkowe, m.in.:

  • profesjonalne wsparcie w rozwoju firmy, promocja w mediach branżowych,
    a także nagrody specjalne od partnerów programu, m.in.:
  • bezpłatna przestrzeń biurowa w prestiżowych lokalizacjach HUBHUB i Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny, doradztwo prawne w Kancelarii prawnej Kurpisz | Ziobrowski
  • oraz profesjonalna sesja zdjęciowa.

Wydarzenie jest okazją do poznania startupów, partnerów i inwestorów zainteresowanych wsparciem najlepszych rozwiązań biznesowych.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*