Koniec z wypchanym portfelem dzięki The Micro Wallet

Wypchany portfel to problem wielu osób. Prawdopodobnie borykał się z nim także zespół, który stworzył niezwykle cienki portfel – The Micro Wallet . Co ciekawe, nawet po włożeniu gotówki, jak i kart płatniczych, wciąż pozostaje w małych rozmiarach.

Start-up z Nowego Jorku, dzięki swemu wynalazkowi ułatwi życie wielu osobom, którzy do tej pory mieli problem z wypchanymi kieszeniami. To za sprawą zmniejszenia grubości portfela do 0.03 mm. Ta miara zostaje tylko lekko przekroczona wtedy, gdy zostaną włożone zarówno karty płatnicze jak i gotówka.

Przewagą tego portfela jest fakt, że pomimo swych niewielkich rozmiarów jest bardzo pojemny. Jednorazowo może pomieścić nawet 8 kart płatniczych, a także kilka banknotów. Wydawać by się mogło, ze taka ilość musi być dobrze „upchana”. Jednak wyciągniecie całej zawartości jest bardzo proste i szybkie.

Niezwykłość tego projektu już została dostrzeżona. Na platformie Kickstarter The Micro Wallet cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Cena portfela zaczyna się od 20 USD.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Bartłomiej Godziszewski
MamBiznes.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*