Koniec z wypchanym portfelem dzięki The Micro Wallet

Wypchany portfel to problem wielu osób. Prawdopodobnie borykał się z nim także zespół, który stworzył niezwykle cienki portfel – The Micro Wallet . Co ciekawe, nawet po włożeniu gotówki, jak i kart płatniczych, wciąż pozostaje w małych rozmiarach.

Start-up z Nowego Jorku, dzięki swemu wynalazkowi ułatwi życie wielu osobom, którzy do tej pory mieli problem z wypchanymi kieszeniami. To za sprawą zmniejszenia grubości portfela do 0.03 mm. Ta miara zostaje tylko lekko przekroczona wtedy, gdy zostaną włożone zarówno karty płatnicze jak i gotówka.

Przewagą tego portfela jest fakt, że pomimo swych niewielkich rozmiarów jest bardzo pojemny. Jednorazowo może pomieścić nawet 8 kart płatniczych, a także kilka banknotów. Wydawać by się mogło, ze taka ilość musi być dobrze „upchana”. Jednak wyciągniecie całej zawartości jest bardzo proste i szybkie.

Niezwykłość tego projektu już została dostrzeżona. Na platformie Kickstarter The Micro Wallet cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Cena portfela zaczyna się od 20 USD.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Bartłomiej Godziszewski
MamBiznes.pl