Kultowe pismo dla panów wystawione na Allegro

Kultowe niegdyś pismo dla panów idzie pod młotek. Na Allegro trwa licytacja wydawcy gazety „Twój Weekend”. Do końca aukcji działającego od 25 lat pisma zostało 9 dni.

Źródło: Allegro.pl

„Spełnij marzenia o prowadzeniu legendarnego czasopisma ze zdjęciami pięknych kobiet! Zostań polskim Hugh Hefnerem! Myślisz, że masz już wszystko? Nie masz! To jedyna okazja by stać się właścicielem Twojego Weekendu! Przejmij wydawnictwo z 25-letnią tradycją! – tak do zakupu popularnej kiedyś gazety dla panów zachęcają jej obecni właściciele. Z danych przedstawionych w opisie aukcji wynika, że gazeta jest rentowna, a w 2018 wypracowała zysk na poziomie 15 tys. zł miesięcznie.  Nakład sprzedawanego pisma kształtował się w tym roku na poziomie 23 tys. egzemplarzy co plasuje go na trzecim miejscu podium za takimi tytułami jak Playboy i CKM.

Wraz z zakupem kultowego pisma nowy właściciel otrzyma m.in. kontakty i umowy z reklamodawcami prawa do ponad 50 umów z modelkami, 2 tys. zdjęć, setek filmów a także profil Instagram z liczbą 12,6 tys. obserwujących. Ponadto dotychczasowy właściciel przekaże nabywcy kontakty do prenumeratorów, autorów tekstów, blogerów, a także zapewni pomoc przy redagowaniu pierwszych numerów po przeprowadzeniu transakcji.

Licytacja została uruchomione w modelu bez ceny minimalnej co oznacza, że wylicytowana kwota będzie ostateczną, którą zapłaci osoba zainteresowana tytułem. Do końca aukcji pozostało 9 dni. W tej chwili bierze w niej udział 23 osoby, a kwota sięgnęła 17 100 zł.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Grzegorz Marynowicz
MamBiznes.pl

Komentarze

Avatar

Podpis

5 grudnia 2018 Odpowiedz

15 tys zł miesięcznie??!! Ja jebie..ale mega „biznes”…

Avatar

Piotr

6 grudnia 2018 Odpowiedz

Kokosów może nie ma, ale co więcej wyciśniesz to Twoje -_- Miałem licytować, ale żona się nie zgodziła 😉

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*