Legia Warszawa rusza z programem edukacyjnym dla branży sportowej. Prelegenci opowiedzą o tym biznesie

Już we wrześniu rusza nowy program, którego inicjatorem jest klub piłkarski Legia Warszawa, a patronat nad projektem objęła Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Inicjatywa ma na celu podniesienie kompetencji i wiedzy na temat zarządzania w sporcie. 

Fot. Tomasz Hamrat / Gazeta Polska / FORUM
Byline Title:

Do 28 lipca mają czas na zgłoszenie osoby zainteresowane wzięciem udziału w premierowej edycji programu Legia Sport Business Programme. Inicjatywa to projekt rozwojowo-edukacyjny prowadzony jest przez Legię Warszawę i International Sports Convention. Założeniem programu jest połączenie wartości merytorycznej, jakość kadry wykładowców oraz atrakcyjność lokalizacji, takich jak Tottenham Hotspur Stadium w Londynie, Stadion Legii i Legia Training Center.

Uczestnicy programu zyskają dostęp do wiedz, kontaktów, know-how. To także w zamierzeniu organizatorów unikalna na polskim rynku możliwość rozwoju kompetencji i kontaktów wśród kadry menadżerów sportu na międzynarodowym poziomie. Uczestnicy mają możliwość zdobycia kompleksowej i praktycznej wiedzy w dziedzinie zarządzania sportem.

Kto może wziąć udział – dla kogo jest ten program?

Legia Sport Business Programme to projekt przeznaczony zarówno dla osób dopiero budujących swoją pozycję na rynku pracy, jak i pracowników średniego szczebla oraz managerów posiadających już doświadczenie w działalności w branży sportowej, zorientowanych na dalszy rozwój w innowacyjnym środowisku.

Ważnym punktem Legia Sport Business Programme jest kadra wykładowców. To przedstawiciele klubów, organizacji i federacji sportowych oraz sponsorów globalnego sportu, oficjalnych nadawców telewizyjnych oraz instytucji zaangażowanych w rozwój świata sportu. Wśród prelegentów, którzy podzielą się swoim doświadczeniem, wiedzą i praktyką będą m.in.: właściciel i prezes Legii Warszawa Dariusz Mioduski, prezes Ekstraklasy S.A. Marcin Animucki, dyrektor zarządzający ECA Charlie Marshall, założyciel Socios.com Alexandre Dreyfus oraz inni przedstawiciele polskich i globalnych marek instytucji związanych ze sportem.

Inicjatywa Legii Warszawa to oprócz wykładów, warsztatów czy możliwości budowania sieci kontaktów to także o również uczestnictwo w International Sports Convention 2022 i w 4. edycji Science4Football. Obecnie – do 28 lipca br. trwa druga runda składania aplikacji.

Jak się zapisać?

Rejestracja jest dostępna na stronie legiasbp.com

Aplikacje można składać do 28 lipca 

Pierwsza edycja Legia Sport Business Programme

Początek programu: wrzesień 2021 r.

Koniec programu: maj 2022 r.

Format: wykłady, warsztaty, webinaria, konferencje, sesje networkingowe

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*