Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

W Los Angeles nie sprzedasz już futer

Los Angeles to kolejne amerykańskie miasto, które zakazuje sprzedaży futer – poinformował hollywoodreporter.com. Nowe regulacje mają obowiązywać od stycznia 2021 roku.

Fot. YAY Foto

Rada miejska Los Angeles przegłosowała uchwałę zakazującą sprzedaży jakichkolwiek wyrobów odzieżowych, jak i akcesoriów zawierających futra. Dotyczy się to również torebek oraz biżuterii.

Miasto Aniołów nie jest pierwsze w USA, które wprowadziło taki zakaz. Wcześniej na taki krok zdecydowało się San Francisco, gdzie już w marcu tamtejsza rada miejska przegłosowała nowy zakaz, jednak tam również nowe regulacje jeszcze nie obowiązują. Zupełnie inna sytuacja wygląda w West Hollywood, gdzie nowe prawo weszło już w życie.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.