Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Maseczka warta tysiące dolarów

Jeszcze kilka miesięcy temu, maseczki ochronne były towarem deficytowym. Dziś jednak uległo to mocnej zmianie, a i preferencje kupujących mocno uległy zmianie. W Indiach powstała nawet maseczka wykonana ze złota.

Fot. YouTube

Na specjalne zamówienie biznesmena z Indii Shankar Kurhade powstała maseczka, której wartość opiewa na 4 tys. dolarów. Wynika to z faktu, że została wykonana w pełni ze złota i waży 60 gramów. Nad jej przygotowaniem, rzemieślnicy pracowali przez blisko 8 dni.

Jednak jak sam właściciel maseczki podkreśla, wątpi w jej skuteczność. Jednak uwielbia ozdabiać się złotą biżuterią. – Nie jestem pewien, czy skutecznie chroni mnie przed koronawirusem, więc podejmuję inne środki ostrożności — mówi Shankar Kurhade — Ludzie proszą mnie o selfie — powiedział biznesmen z Puny w stanie Maharasztra. I dodał, że ludzie są pod wrażeniem, gdy go widzą w złotej masce.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.