Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Mieszkańcy Warszawy mogą głosować na najlepszy start-up

To mieszkańcy stolicy będą mogli zadecydować o tym kto uzyska miano najlepszego projektu start-upowego w ramach miejskiego programu akceleracyjnego WARSAW booster’19.  Zwycięzca otrzyma dofinansowanie wizyty studyjnej za granicą oraz wsparcie eksperckie.

Fot. Bankier.pl/ Mateusz Szymański

Miasta coraz chętniej sięgają po rozwiązania start-upów. Nic w tym dziwnego, bowiem ich rozwiązania pozwalają na poprawę jakości życia, czy też prowadzenia biznesu. Dlatego też Warszawa stworzyła miejski program akceleracyjny WARSAW Booster’19, którego celem akceleratora jest wsparcie młodych lokalnych firm technologicznych w nawiązywaniu relacji z władzami miasta i przedsiębiorstwami działającymi w Warszawie.

Teraz mieszkańcy Warszawy będą mogli wybrać najciekawszy projekt start-upowy. Nagrodą dla najlepszych będą vouchery na dofinansowanie wizyty studyjnej za granicą oraz wsparcie eksperckie świadczone przez czołową kancelarię prawną DZP oraz butik doradczy Rebels Valley.

Głosowanie trwa już od poniedziałku w warszawskich tramwajach i autobusach. Głosy można  oddać na każdą z 30 spółek biorących udział w programie. Głosowanie potrwa do 22 października. Zwycięski zespół zostanie zaprezentowany podczas konferencji Wolves Summit dzień później.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.