Milion dolarów dla młodych przedsiębiorców w konkursie Chivas The Venture

Milion dolarów do rozdania między najlepszych pomysłodawców czeka w trzeciej już edycji konkursu Chivas The Venture. Wspólnym mianownikiem wszystkich zgłaszanych pomysłów musi być jednak biznes odpowiedzialny społecznie. 

Każdy start-up biorący udział w konkursie musi być w jakiś sposób odpowiedzialny społecznie. W zeszłym roku jak i dwa lata temu zwycięzcami byli odpowiednio:  Nexibio (przenośny moduł analiz DNA roślin, pozwalający na ogranicznie ilości stosowanych pestycydów w rolnictwie) oraz Migam (połączenia video z tłumaczeniami na język migowy).

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 października 2017. W grudniu zostaną wybrane start-upy, które przejdą do kolejnego etapu.  Zwycięzca będzie reprezentował Polskę podczas światowego finału wiosną 2018 r. Główną nagrodą jest uzyskanie 1 miliona dolarów. Przeczytaj także na MamBiznes.pl:

Więcej informacji na www.theventure.com

Bartłomiej Godziszewski
MamBiznes.pl

Komentarze

Milion dolarów dla młodych przedsiębiorców w konkursie Chivas The Venture – DESK Tarnów – strefa przedsiębiorcy – bezpłatna sala konferencyjna, szkoleniowa, komputerowa oraz biuro

28 września 2017 Odpowiedz

[…] Źródło: https://mambiznes.pl/wlasny-biznes/milion-dolarow-dla-mlodych-przedsiebiorcow-konkursie-chivas-the-v… […]

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*