Młynek do masła pomysłem na biznes

Szwajcarskie pomysły na biznes rozwiązują coraz bardziej codzienne problemy. Nie tak dawno opisywaliśmy tarkę do mydła, tym razem przedstawiamy młynek do masła. Dzięki niemu nawet najbardziej zmrożone masło będzie można posmarować pieczywo bez jego zniszczenia.

Fot. YouTube

Szwajcarska firma Moha stworzyła młynek do masła. Jest to innowacyjne rozwiązanie sprawdzające się w każdej kuchni. Umożliwia on rozmasowanie masła na kanapce w szybki i łatwy sposób. Specjalny mechanizm, w który został wyposażony, mieli nawet mocno schłodzone masło na delikatne stróżki. Młynek posiada specjalny pojemnik, w którym można przechowywać pół kostki masła. Całość można przykryć dołączoną do zestawu pokrywką. Co ważne, urządzenie działa na zasadzie tłoka, dzięki czemu można w pełni wykorzystać całą kostkę masła.

Twórcy wiedząc o innowacyjności swojego pomysłu, podjęli decyzję o opatentowaniu swojego wynalazku. Podobnie uczynili twórcy lasera do kiełbasy czy też właściciel marki obuwniczej, który zastrzegł czerwone podeszwy.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Bartłomiej Godziszewski

Komentarze

Avatar

Inno2019

27 grudnia 2018 Odpowiedz

Typowy przykład pseudoinnowacji. Rozwiązywania problemów które albo nie istnieją albo są błahe albo można je w prostrzy sposób rozwiązać. Młynek do masła trzeba czasem umyć, a ja podobnie jak chyba wszystkie osoby które znam – nie cierpię myć garów. Twarde masło : rozwiązanie – wyciągnąć masło trochę wcześniej przed śniadaniem. 2 – pierwsze co robisz to bierzesz odpowiedni nóż i wykrawasz plastry masła i układasz je na kromkach chleba. Zaczym zrobisz, herbatę, kawę, wyciągniesz i przygotujesz pozostałe produkty, masło powinno być już miękkie. Po zrobieniu i zjedzeniu jednej kanapki możesz rozsmarować masło na pozostałych.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*