Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Nadchodzi kres rozwoju technologii [PODCAST]

Technologia pozwoliła nam na podróż na Księżyc, a także być może zabierze nas na Marsa. Jeszcze nigdy w historii ludzkości tak szybko nie była ona rozwijana, jak ma to miejsce obecnie. To właśnie dzięki niej wiele osób prowadzi dziś z sukcesem biznesy. Jednak coraz więcej osób mówi „STOP”. Czy to już koniec ery tak rozwoju technologii? Między innymi o tym posłuchasz w dzisiejszym odcinku „Pulsu Biznesu do słuchania”.

Wszystkie odcinki istotne dla przedsiębiorców posłuchasz na MamBiznes.pl. Znajdziesz je także na stronie pb.pl/dosluchania oraz w aplikacjach podcastowych, np. SpotifyApple Podcasts lub Lecton.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.