Zespół Nocny Kochanek rusza z produkcją własnego piwa

Polski zespół heavymetalowy  Nocny Kochanek rusza z produkcją piwa sygnowanego nazwą zespołu. Tym samym prośby licznych fanów zostały wysłuchane. W ofercie znajdą się dwa rodzaje piwa: Amarenowe i Mocny Kochanek.

Fot, materiały prasowe

Polski zespół heavymetalowy znany z takich przebojów jak „Zdrajcy Metalu” czy „Dziewczyna z Kebabem” stworzyli własne trunki. Muzycy rozpoczęli współpracę z browarem AleBrowar, a jej efektem są dwa smaki piwa. Pierwszy z nich noszący nazwę „Amarenowe” charakteryzuje się wiśniowym smakiem. „Mocny Kochanek” to natomiast drugi rodzaj piwa, który łączy piwo kraftowe oraz typowego pilsa.

Piwa Nocnego Kochanka są odpowiedzią na liczne prośby fanów, które płynęły do zespołu już od dłuższego czasu. Tym samym dołączyli do grona innych muzyków, którzy mogą pochwalić się własną serią alkoholu. W Polsce własne piwo ma także Behemoth czy też Big Cyc. Nie tak dawno również Metallica rozpoczęła produkcję własnego złocistego trunku.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Komentarze

Avatar

forumiak

29 listopada 2019 Odpowiedz

Mają trasę – empikbilety.pl/wydarzenie/nocny-kochanek-trasa-w-ciemnosc-cz-2-krakow/grudzien-2019
W kilku miastach będą jeszcze w tym roku. Tak, są specyficzni, ale na pewno koncerty należą do kategorii takich, na których warto się pojawić. Moim zdaniem to m.in. inny poziom tekstu, ale kwestia taka, jakie macie oczekiwania.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*