Opracował torbę składaną jak origami. Podbił świat

James Kunitz, amerykański przedsiębiorca opracował torbę, którą można złożyć jak origami. Dzięki czemu jest idealna do podróży, zakupów czy biwakowania. Za swój pomysł twórca zebrał już blisko 100 000 USD na Kickstarterze

Bardzo często w szafie większość osób przechowuje wiele toreb m.in. do zakupów, na siłownie itd. Jednak dzięki pomysłowi Amerykanina może to się zmienić i w szafie pozostanie już tylko jedna torba. To za sprawą Origami Bag, której jest wynalazcą. Innowacyjną torbę można składać w 10 rodzai toreb, dzięki czemu nie ma konieczności kupowania zbędnych walizek, tylko wystarczy jedna.

Torba składa się z  połączonej tkaniny samoprzylepnej i specjalnej konstrukcji umożliwiającej przekształcenie jednej torby w wiele kształtów. Tkanina przykleja się wielokrotnie i w przeciwieństwie do rzepów jest bardzo miękka.

Pomysł składanej torby bardzo szybko okazał się sukcesem na Kickstarterze. Na tej platformie crowdfundingowej zebrał blisko 100 000 USD, realizującym tym samym cel finansowy, który wynosił 10 tys. USD.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Komentarze

Avatar

brum

23 lutego 2019 Odpowiedz

To NIE jest orgiami. Japonczycy maja chusty do pakowania roznych rzeczy (np. prezentow, ale pewno kiedys tobolkow na droge). One maja swoja nazwe i to jest identyczna technika jak pokazana na filmie.

Avatar

RobertPiotrowski.pro

10 kwietnia 2020 Odpowiedz

Osoba powyżej ma racje. Już od dawna jest to stosowane w całej Azji. Ludzie tam potrzebują wielu rzeczy tanim kosztem, dlatego też znajdują takie rozwiązania.
Jest to kolejny przykład, rozreklamowania tego co widziało się na wschodzie. I jak widać: kolejny raz zadziałało.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*