Pączki od znanego piłkarza

Sportowcy kończąc swoją karierę, bardzo często zaczynają prowadzić własny biznes. Nie inaczej było w przypadku Kamila Kosowskiego, byłego piłkarza reprezentacji Polski. Postanowił rozpocząć własną produkcję pączków.

Fot. Daniel Dmitriew / FORUM

Kamil Kosowski został właścicielem pączkarni w Bielsko-Białej, rozpoczynając współpracę z ogólnopolską siecią „Nasza Pączkarnia”. W ofercie można znaleźć liczne rodzaje pączków, które są przygotowywane na miejscu. Choć to nie pierwszy biznes Kosowskiego. Wcześniej przez wiele lat prowadził również własną firmę deweloperską.

Były piłkarz w rozmowie z „Dziennikiem Zachodnim” przyznał, że biznes związany z pączkami wyszedł całkiem przypadkiem. Zaczęło się od poznania właścicielem marki, Tomasza Ilnickiego. To dopiero wtedy po raz pierwszy zrodził się ten pomysł na biznes. Jednak aby aktywnie uczestniczyć w procesie wypiekania pączków, Kamil Kosowski postanowił uczestniczyć w wielu kursach doszkalających.

Kosowski to nie jedyna znana osoba, która produkuje swoje pączki w ramach sieci „ Nasza pączkarnia”. Podobną drogę obrał Norbi, który od 2017 roku prowadzi własny punkt w Kielcach.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Bartłomiej Godziszewski
MamBiznes.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*