PARP organizuje konferencję dla firm z sektora usług rozwojowych

Firmy szkoleniowo-doradcze, które już zamieściły w Bazie Usług Rozwojowych* swoje oferty, a także firmy, które dopiero chcą ją poznać i dowiedzieć się o niej więcej zapraszamy do udziału w konferencji poświęconej rynkowi usług rozwojowych. Organizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości wydarzenie odbędzie się w formule on-line w czwartek 28 stycznia w godz. 10.00-16.00.

Podczas spotkania pod tytułem „7 życzeń dla sektora usług rozwojowych” zaprezentowane zostaną nowości w Bazie Usług Rozwojowych oraz oferta PARP dla tego sektora. Zaproszeni eksperci przedstawią nowe, skuteczne formy szkoleń i marketingu, tajniki analizy danych w biznesie szkoleniowym, innowacyjne trendy na rynku szkoleniowym, a także sposoby na to jak zachować optymizm.

– Będzie to duża dawka wiedzy o aktualnych trendach, ale też okazja dla usługodawców do zapoznania się z serwisem BUR i podjęcia decyzji o rejestracji. W ten sposób firmy szkoleniowe i doradcze mogą zyskać dodatkową możliwość  dotarcia  ze swoją ofertą do potencjalnych zainteresowanych – mówi Aleksandra Berg-Koza, kierownik Sekcji Komunikacji i Rozwoju Systemu Bazy Usług Rozwojowych w PARP.

Do udziału w konferencji zaproszeni zostali eksperci z zakresu edukacji i rozwoju. Wśród prelegentów są m.in.: Janina Bąk, Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku; Aleksandra Berg-Koza, PARP; Jowita Michalska, founder & CEO of Digital University, Singularity University Warsaw Chapter Ambassador; Wojciech Bizub, marketer & CEO agencji WBIZNES; Marek Hyla, pionier e-learningu w Polsce; Sławomir Łais, twórca aplikacji wspierających uczenie i rozwój ludzi (computrain.pl, learningbattlecards.com); Sebastian Kotow, psycholog zarządzania, przedsiębiorca i wykładowca akademicki.

– Zapraszamy przedstawicieli rynku usług rozwojowych na inspirujące wystąpienia, które pomogą w tym niezwykle trudnym czasie spojrzeć na nowo na swoją działalność i poszukać dla siebie miejsca na rynku usług rozwojowych – podkreśla Aleksandra Berg-Koza.

W trakcie wydarzenia zostanie przeprowadzony konkurs dla uczestników, w którym nagrodą  będą bezpłatne warsztaty pt. „Zbuduj swój roczny plan marketingowy w 12-tu krokach”.

Formularz rejestracyjny.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*