Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

PARP uruchomiła nowe kursy dla przedsiębiorców

Od 30 grudnia 2019 r. baza kursów w Akademii PARP została wzbogacona o nowy kurs pt. Umiejętności osobiste. Dzięki czemu na internetowym portalu edukacyjnym znajduje się obecnie 16 bezpłatnych kursów dla MŚP z obszaru finansów, prawa, marketingu i zarządzania.

Kurs składa się z 10 lekcji, z których uczestnik dowie się m.in. o tym:

Jakie zachowania wpływają na kondycję psychiczną człowieka?
Zarządzania sobą w czasie – jakie działania warto podjąć?
Jak we właściwy sposób uwalniać swoje emocje?
Ukończenie wszystkich lekcji oraz zaliczenie testu końcowego uprawnia do wygenerowania bezpłatnego certyfikatu ukończenia kursu.

W pierwszej połowie 2020 r. planowane jest opublikowanie kolejnych kursów m.in.:

Biznesplan,
Komunikacja marketingowa,
Techniki sprzedaży,
Zatrudnianie pierwszego pracownika,
Motywowanie pracowników.
Akademia jest prowadzona w ramach Centrum Rozwoju MŚP – projektu PARP, który skupia się na działaniach związanych z „miękkim wsparciem” dla przedsiębiorców.

Więcej informacji: www.akademia.parp.gov.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.