Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

PARP wspiera start-upy z Gruzji

Trwa druga edycja programu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, którego celem jest wsparcie gruzińskich start-upów. Organizatorzy wyłonili właśnie 10 pomysłów, które zostały zakwalifikowane do etapu akceleracji.

Fot. YAY Foto/ yuyu

Obecnie autorzy pomysłów przechodzą cykl szkoleń prowadzonych online, która potrwają trzy tygodnie.

Inicjatywa realizowana jest przez PARP i finansowana jest ze środków Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej. Program realizowany jest w latach 2021-2023, są działania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości Gruzji, w szczególności innowacyjnych startupów z sektorów wysokiej IT, FinTech i zielonych technologii. Partnerem jest Gruzińska Agencja ds. Technologii i Innowacyjności – GITA.

Nabór do drugiej edycji projektu ogłoszony został w kwietniu br. Do tegorocznej edycji programu akceleracyjnego wybranych zostało 10 gruzińskich startupów, które wezmą udział w 2-etapowym programie akceleracyjnym.

Kilka dni temu wystartował cykl sześciu szkoleń online typu Skill Share, dla wybranych w konkursie ambitnych startupów z Gruzji, reprezentujących szeroko pojęty sektor FinTech. Spotkania są zaplanowane dwa razy w tygodniu przez najbliższe trzy tygodnie.

Inicjatywa „Wzrost konkurencyjności gruzińskich regionów i rozwój przedsiębiorczości” jest współfinansowany w ramach polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP i realizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

 

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.