Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Nowy akcelerator dla osób z pomysłem na produkt

Start-up firma Concepter, przy wsparciu Korporacji Biosphere, ogłasza stworzenie akceleratora dla hardware-produktów wraz z ich kolejnym uruchomieniem na Kickstarterze.

Foto: Materiały prasowe

KIJÓW, 4 grudnia 2017 – Concepter przy wsparciu korporacji Biosfera zapewni $ 100.000 i wsparcie mentorów dla najlepszych hardwerowych start-upów oraz start-upów w branży Product Design w ramach nowej programy akceleracji – Product Idea Accelerator (PIA).

„Transformujemy koncepcje/pomysły w produkty, które mają perspektywy rozwoju, a nasz program jest szczególnie najlepszym miejscem dla takiej transformacji” – mówi Vlad Tislenko, CEO w Concepter.

Program jest przeznaczony do uruchomienia produktów technologicznych w kategoriach IoT, inteligentnego domu, galanterii, gadżety, itp, a także produkty z elektroniką, z udziałem w jej model biznesowy dotyczący wprowadzenia Kickstarter. Akceleracja odbędzie się zdalnie i składa się z trzech etapów: walidacja pomysłów, rozpracowania i przygotowania do startu na Kickstarterze oraz uruchomienie craudfanding-kampanii.

Start-upy otrzymają pomoc w badanie rynku docelowego, znalezienie odpowiedniego lokowania produktu dla użytkowników końcowych, oraz możliwość testowania pomysłów przed początkiem kampanii, co zupełnie zwiększy szanse na skuteczny fundraising.

Najlepsze otrzymują możliwość dla pitch’u podczas Dnia Demo, gdzie otrzymują finansowanie przez Biosphere na dokończenie produktów i budżet na działania marketingowe na uruchomienia na Kickstarterze.

Program przewiduje dwa zestawy przez cały rok: rejestracja na pierwszy z nich będzie trwać do 15 stycznia 2018. Aby zarejestrować się, należy wypełnić formularz na stronie akceleratora: http://concepter.co/accelerator.

Źródło: materiały prasowe

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.