Ranking kont firmowych

Podwyżki na Allegro od 2021 r.

Na Allegro będzie znacznie drożej od nowego roku. Jednak na tym zmiany się nie kończą, bowiem pojawi się zakaz sprzedaży część towarów czy usług.

Fot. Shutterstock/ Casimiro PT

2021 r. przyniesie za sobą liczne podwyżki na Allegro, co nie jest najlepszą informacją dla sprzedających. Prowizja wzrośnie w 11 kategoriach: elektronika, moda, dom i ogród, supermarket, dziecko, uroda, zdrowie, kultura i rozrywka, sport i turystyka, firma i usługi oraz motoryzacja. Nowe stawki zaczną obowiązywać od 20 stycznia.

Jednak na tym nie koniec zmian. Już od 4 stycznia 2020 r. Allegro wprowadza zakaz sprzedaży dostępu do kont z odpłatnymi grami komputerowymi, mobilnymi oraz na konsole m.in. Steam, Epic Games Store, GOG, uPlay, Origin, PlayStation Network, Xbox Live. Wyjątek stanowią jednak te konta, które są darmowe. Zakaz obejmie także sprzedaż danych dostępów do serwisów streamingowych muzyki m.in. Spotify, Tidal oraz platform VOD – Netflix i HBO Go.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.