Polka została szefową Google Campus w Londynie

Polka pokieruje londyńskim oddziałem Google Campus. Na czele przestrzeni cooworkingowej dla start-upów stanie Marta Krupińska.

google campus w Londynie, foto: campus.co

Nowa szefowa Campus London to jedna z założycielek projektu Azimo. Start-up działa na rynku od 2012, a jego przedmiotem działalności jest rozwój platformy do szybkich transferów pieniężnych. W spółce Marta Krupińska pełniła kolejno funkcje managera ds. operacyjnych oraz dyrektora generalnego.  Od 2018 jako współzałożycielka jest zaangażowana w start-up FreeUp.

Awans Polki na ważne stanowisko ogólnoświatowej inicjatywy Google oznacza, że będzie to druga kobieta na tym stanowisku. Do tej pory jedyną przedstawicielką o tej pozycji była szefowa polskiego oddziału Google Campus, Agnieszka Hryniewicz-Bieniek.

Projekt Google Campus to inicjatywa globalnego koncernu. Przestrzeń od Google dla start-upów oferuje młodym przedsiębiorcom powierzchnie biurowe, mentoring i wsparcie eksperckie, dostęp do kontaktów oraz cykliczne warsztaty z różnych obszarów prowadzenia start-upu.

Grzegorz Marynowicz

MamBiznes.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*