Jaja z automatu vendingowego pomysłem na biznes

Przyzwyczailiśmy się, że w automatach vendingowych sprzedawane są zazwyczaj produkty i długim terminie przydatności do spożycia. Firma Muckian’s Eggs postanowiła złamać dotychczasowe stereotypy i zamiast batoników czy chipsów za pośrednictwem maszyn sprzedaje świeże jaja.


Właściciel przedsiębiorstwa, Paddy Muckian wpadł na ten pomysł, kiedy lokalni klienci dzwonili zainteresowani jajkami już po zamknięcia sklepu. ― Do niedawna prowadziliśmy handel tylko tradycyjną drogą, ale uznaliśmy, że czas dać klientowi możliwość wyboru, kiedy sam chce dokonać zakupu ― mówi pomysłodawca. Tak powstało urządzenie o nazwie Eggspress, które 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu oferuje wyłącznie jaja. Wystarczy, że klient wrzuci określoną kwotę i wybierze wielkość opakowania a po chwili otwiera się jedna z 28 szuflad wypełnionych jajami.

Wnętrze automatu jest izolowane i wyposażone w chłodziarką utrzymującą wymaganą temperaturę jaj. Kiedy poziom zapasów spada do pewnego poziomu, urządzenie wysyła wiadomość na telefon komórkowy.Widząc, że idea się sprawdza Paddy Muckian postanowił sprzedawać urządzenia innym producentom jaj. Lokalizacje przez nich wybierane są najróżniejsze. Od pojedynczych urządzeń w małych wsiach po stacje benzynowe w miejskich aglomeracjach. Pojedynczy automat średnio sprzedaje do 500 jaj tygodniowo.

To jest fragment książki „101 niezwykłych pomysłów na biznes”, która właśnie ukazała się na rynku. Szukasz pomysłu na własną firmę? Chcesz dowiedzieć się na czym inni zarabiają miliony? Znajdź pomysł i przejdź na swoje. Patronem medialnym książki jest portal Bankier.pl. Przeczytaj inne fragmenty książki: 

– Robi biznes na „najmocniejszej kawie na świecie”

– Dwie panie zarabiają na ładowarce do sprzętu zasilanej nogami

– Zarabia krocie…robiąc na drutach

Grzegorz Marynowicz

Bankier.pl

Komentarze

wswsws

9 grudnia 2015 Odpowiedz

„automatach vendingowych” – czy nazwa ma zwiazek z wedlinami ? polskich nazw juz nie ma ? autor czelendzuje targety czy co ?

byznes

9 grudnia 2015 Odpowiedz

„automatach vendingowych”- masło butter, polski lengłidż trudna jenzyka.
Do 500 jaj na tydzień? To sie nigdy nie zwróci.

Rider tego pejdża

9 grudnia 2015 Odpowiedz

Te automaty vendingują eggsy? Kul, można sobie takiego eggsa zeskramblować i itnąć na śniadanko. Ten, kto to wymyślił miał heda na neku!

mnm

9 grudnia 2015 Odpowiedz

ale jaja

popeye

17 grudnia 2015 Odpowiedz

nowy darmowy serwis ogłoszeniowy http://www.schodzi.pl

greg

18 grudnia 2015 Odpowiedz

A może by tak zostać brokerem wprowadzającym (IB) u jakiegoś brokera? http://www.hfaffiliates.com/en/commissions-types.html
Próbował ktoś?

jacek

19 grudnia 2015 Odpowiedz

A co do jest IB w hot forex w ogóle?

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*