Kontrowersyjny pomysł na biznes w seksbranży

O towarach oferowanych w sex shopach z oczywistych względów mówi się mniej. O kontrowersyjnym pomyśle firmy „Original fetishitc” szybko jednak zrobiło się głośno. Przedsiębiorstwo sprzedaje osobliwe konie na biegunach.

Wyobraźnia ludzka nie zna granic. Ta sama zasada jak widać obowiązuje w biznesie. Najlepszym tego dowodem są „Pony Girl” – konie na biegunach z wizerunkiem kobiet lekkich obyczajów. Zainteresowany zakupem drewnianego gadżetu klient ma do wyboru różne jego rodzaje. Wszystkie utrzymane w wiadomej stylistyce i każdy ma swoje imię. Osoby szukające najbardziej silnych wrażeń odstraszyć może jednak cena. Kontrowersyjny produkt kosztuje w przeliczeniu około 3600 zł.

źródło: Etsy.com

To nie jedyny pomysł firmy „Original fetishitc”. O innych produktach wolelibyśmy nie wspominać. Ciekawskich odsyłamy na platformę Etsy.com, gdzie dostępna jest pełna, gorąca oferta przedsiębiorstwa. 

Grzegorz Marynowicz

Bankier.pl

Komentarze

ad

13 sierpnia 2014 Odpowiedz

BRAWO I LIKE USA

rrr

14 sierpnia 2014 Odpowiedz

A co w tym kontrowersyjnego? Chyba że jest się ultra katolem (nie mylić z katolikiem), to wtedy można powiedzieć że to nawet bogoburcze

asd

16 sierpnia 2014 Odpowiedz

@ad lecz się 🙂

aa

17 sierpnia 2014 Odpowiedz

monika tarasiuk z magny w Dąbrowie Górniczej lubi wysyłać niewinne kaleki do więzienia, zrobiła tak już dwa razy z Krzyśkiem, bo kalectwo impotencji i kulawej nogi to wg moniki tarasiuk za mało dla niego.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*