Niezwyła wodoodporna taśma, która naprawi wszystko

Phil i Alan Swift od lat szukali swojej niszy w biznesie. O założycielach firmy Swift Response głośno zrobiło  się dopiero niedawno, gdy na rynku zadebiutował ich rewolucyjny pomysł.  

Mieszkający w USA bracia swoją firmę założyli w 2000 roku. To wtedy za cel wyznaczyli sobie stworzenie produktu, który do góry nogami wywróci przemysł obsługi technicznej. Rodzinna firma rosła organicznie, a jej założycielom nieźle się powodziło. Do rewolucji na rynku wciąż jednak czegoś brakowało. Strzałem w dziesiątkę okazał się produkt o nazwie Flex Tape.

FLEX TAPE ™ to bardzo mocna, gumowana, wodoodporna taśma, która może poprawiać, wiązać, uszczelniać i naprawiać praktycznie wszystko. Produkt można naklejać na gorąco i na zimno, mokro i sucho. Pomysłodawcy podkreślają, że z taśmy można korzystać nawet pod wodą. Uszczelnia i chroni przed wodą, powietrzem czy wilgocią. Taśma jest elastyczna i dostępna w różnych formatach dzięki czemu można ją naprawiać zarówno drobne przedmioty jak i większe powierzchnie. Dzięki gumowatemu materiałowi taśma dopasowuje się do dowolnego kształtu. Flex Tape uszczelnia duże pęknięcia, luki i otwory. Wszystkie funkcjonalności i zalety produktu Phil Swift prezentuje w filmiku, który robi wrażenie.

Phil i Alan podkreślają także, że produkt jest odporny na promieniowanie UV, przyjazny dla środowiska, bez VOC i ma szeroki zakres temperatur, dzięki czemu może być stosowany w ekstremalnych warunkach pogodowych. Cena Flex Tape w zależności od wielkości taśmy oscyluje między 20 a 50 dolarów za sztukę.

Grzegorz Marynowicz

MamBiznes.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*